KONST / Litografier / Färglitografi 12497117
nr 1249 7117
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 132/150. Motivet: 50x60 cm
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:52:04
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr